HYDROIZOLÁCIE PLOCHÝCH STRIECH

HYDROIZOLÁCIE PLOCHÝCH STRIECH

Bazény

Betónové fóliové bazény ponúkajú kombináciu efektného dizajnu, prémiového vyhotovenia a množstvom doplnkových technológii. Výnimočnosť fóliových bazénov spočíva najmä v povrchu, ktorý pripomína mozaikový obklad, pričom investícia je neporovnateľne nižšia. Tento povrch je však extrémne odolný a jeho životnosť je na úrovni až 15 – 20 rokov.

Vyberte si z množstva dizajnových prevedení alebo nás kontaktujte a my pre vás pripravíme riešenie na mieru.

Izolácie plochých striech,
terás a balkónov

Izolácie spodných
stavieb

Fóliovanie
bazénov

Na fóliovanie bazénov používame fólie:

ELBE SBG KLASIK, SUPRA

  • Tažká bazénová fólia ELBE s hrúbkou 1,5 mm sa používa do betónových bazénov a bazénov zo strateného debnenia ako izolácia a vnútorná úprava. Fólia ELBE sa dodáva v pásoch šírky 165 alebo 200 cm, ktoré sa k sebe v bazéne teplovzdušne zvárajú. ELBE sa delí na niekoľko radov, od základnej ELBE SBG Klasik, cez vylepšenú ELBE SBG Supra (s ochranným akrylovým povrchom) až po prémiovú ELBE ELITE (s ochranným akrylovým povrchom a špeciálnou membránou zabraňujúcou prenikaniu chémie). Špeciálny rad tvorí SBG Supra vzorovaná (mozaikové a mramorové vzory) a ISLAND DREAMS (s razenou štruktúrou). Súčasťou ponuky sú aj protišmykové fólie, zálievky a silikóny.

ALKORPLAN 2000, 3000

  • Bazénová fólia ALKORPLAN 3000 mozaika, mramor. Bazénová fólia ALKORPLAN 3000 určená pre povrchovú vodotesnú úpravu bazénov. Povrch fólie Alkorplan je potlačený vzorom, ktorý je chránený štvorvrstvovou akrylovou vrstvou pre dlhšiu životnosť. Záruka výrobcu na vodotesnosť fólie ALKORPLAN 3000 je 10 rokov. Priemerná životnosť je 20 – 30 rokov.

ALKORPLAN  3000 TOUCH

  • Bazénová fólia Alkorplan Touch je určená na vodotesnú povrchovú úpravu bazénov. Bazénová vložka Alkorplan Touch je vyrobená z 2 mm hrubého mäkkého PVC s 3D vzorovaným reliéfom a výstužnou mriežkou. Povrch tejto bazénovej fólie je potiahnutý akrylovou antibakteriálnou vrstvou, ktorá predlžuje jej životnosť. Výrobca poskytuje na Renolit Alkorplan Touch záruku 10 rokov. Priemerná životnosť je 20 – 30 rokov.